My Guide-website runnen?
Van Durban: Lesotho Hoogtepunten 4-daagse reis met maaltijden
Verken Lesotho op een 4-daagse reis vanuit Durban en reis onder de Drakensbergen door en wandel over de Sani Pass. Bezoek Sani To-dorpen en Maseru, bekijk Bushman-schilderijen en bezoek de Kome-grotten.
Onze Topervaringen en Tours in Durban:
Als u last minute uw reis naar Durban boekt, dan bent u bij ons aan het juiste adres. Hieronder staan enkele van de top tours en ervaringen!- Durban: 30-minuten boottocht door de haven
- Van Durban: Lesotho Hoogtepunten 4-daagse reis met maaltijden
- Vanuit Durban: Dagtrip Sani Pass, Lesotho en Basotho Village
- Durban: Boottocht van 1 uur vanaf Wilson's Wharf
- Vanuit Durban: Sani Pass en Lesotho per 4WD voertuig
Highlights
- Culturele onderdompeling - een bezoek aan een lokaal Basotho-dorp
- Roof of Africa Route – geweldige uitzichten vanaf de top van Afrika!
- Bushman Paintings – interessante geschiedenis van de nomadische bosjesmannen
- Dinosaur Footprints - daterend van miljoenen jaren terug in de Subeng-stroom
- Kome Caves – een unieke grotwoning die dateert uit de tijd dat kannibalen er woonden
Description
Routebeschrijving Dag 1: Vertrek om 08:00 uur vanuit Durban en ga naar de toepasselijke naam Underberg onder de Drakensbergen. In ons begeleide 4wd-voertuig in Underberg gaan we verder naar Lesotho Via Sani Pass De Sani Pass klimt van 1500m naar 2874m ASL. De beroemde haarspeldbochten met uitzicht op de Zuid-Afrikaanse valleien zijn spectaculair. Maak een wandeling over de helling met uitzicht op de Sani-pas of maak een ponytocht langs de kliffen. Dag 2: Klim verder naar de top van de Black Mountain Pass op 3240 m boven zeeniveau. De afgelegen dorpen van de gebieden Sani Top en Mokhotlong zijn enkele van de meest afgelegen dorpen in Lesotho. Krijg een kijkje in de mensen die in deze stoere omgeving leven met een bezoek aan een dorp. Picknicklunch is met een prachtig uitzicht op de Senqu-rivier, die de Oranjerivier in Zuid-Afrika wordt. Een belangrijke rivier voor verschillende Zuid-Afrikaanse landen is de perfecte lunchstop. De route van Sani Top naar Thaba Bosiu wordt vaak de Roof of Africa route genoemd, zowel de Sani Pass als de Black Mountain Pass hebben we al veroverd. Na de lunch pakken we de Taeeng-pas op 3225m en de Motebong-pas op 2820m. Onderweg ziet u de Letseng Diamond-mijn - 's werelds hoogste diamantmijn en Afriski Moutain Resort en talloze dorpen en andere pittoreske scènes. We gaan naar onze overnachtingsplaats in Hlotse. Inchecken bij Bird Haven om ca. 18:00. Dag 3: Ontbijt om 7.00 uur, vertrek om ca. 08:00-30. We gaan een stukje achteruit om een rivierbedding te bezoeken in de buurt van onze overnachtingsplaats, waar sporen van prehistorische levensvormen zijn. Als de rivier onder water staat, zijn deze oude voetafdrukken voor de wereld verborgen, maar meestal zijn de waterstanden laag genoeg om naar de voetafdrukken van dinosauriërs te kijken We verlaten nu de hoofdweg naar Maseru en reizen naar de Kome-grotten, de thuisbasis van moderne grotbewoners, deze grotten werden oorspronkelijk bewoond door clans die ontsnapten aan de Lifqane-oorlogen en kannibalisme. We banen ons een weg naar Thaba Bosiu langs de weggetjes die door vele landelijke dorpjes gaan. Thaba Bosiu is een cultureel centrum dat van het grootste belang is voor Lesotho en zijn geschiedenis. Vanuit Thaba Bosiu rijden we de hoofdstad Maseru binnen voor de lunch om ca. 13:00, dit geeft je een goed begrip van het moderne stadsleven in Lesotho en zijn mix met de sterke cultuur van Lesotho. Tegen 15:00 uur gaan we terug naar de hooglanden van Lesotho en gaan we door de Mantsa-pas naar het hooglandstadje Semonkong. Inchecken in Semonkong om ca. 17:30 Dag 4: Ontbijt om 7.30 uur Hike/4wd Drive naar de Maletsunyane-watervallen Verlaat de hooglanden van Lesotho via passen die Zuid-Afrika binnenkomen bij Qacha's Nek. We banen ons een weg door de laatste afgelegen dorpen van Lesotho. We steken de rivier de Senqu weer over - die we op dag 1 voor het eerst zagen en volgen deze vervolgens langs de valleien van de Senqu-rivier naar de grensplaats Qachas Nek. Eenmaal terug in Zuid-Afrika zijn we normaal rond 13.00 uur in Matatiele voor de lunch. Vanaf Matatiele varen we langs de Drakensbergen en keren terug naar Underberg langs schilderachtige weggetjes, meestal rond 15:00-16:00 uurIncludes
Een persoonlijke gids Comfortabel 4X4-transport Gratis versnaperingen Volpension (ontbijt, lunch en diner)Easy cancellation
Annuleer tot 24 uur van tevoren en krijg een volledige terugbetaling-
Reserveer uw ervaring
VanZAR 12,750.00Boek nu! Reserveer nu en betaal later om uw plek te reserveren en vandaag niets te betalen